Partnerstwo / Współpraca

To jak mieszkasz odzwierciedla Twój sposób bycia. Jeśli nie masz pomysłu na wnętrze, które Cię otacza bądź wręcz przeciwnie masz ich tyle, że nie wiesz od czego zacząć ? zapraszamy Cię do współpracy. Wspólnie osiągniemy wymarzony efekt. Nasza współpraca zaczyna się od wstępnego spotkania, w trakcie którego poznajemy Państwa upodobania stylistyczne oraz sposób życia tak, aby wnętrze było jak najbardziej funkcjonalne, ergonomiczne i piękne.

ETAP 1

Spotkanie w pracowni projektowej i szczegółowe omówienie założeń projektowych w oparciu o indywidualne preferencje Inwestora. Ustalamy wspólnie czas realizacji i zakres prac projektowych. Inwestor decyduje się czy ma to być projekt całościowy czy też projekt koncepcyjny. Pierwsza nasza rozmowa ma na celu poznanie dokładnych Państwa preferencji oraz wizji wymarzonego mieszkania. Wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniami architektonicznymi w oparciu o Państwa oczekiwania. Starannie omówimy preferencje dotyczące stylu, charakteru, nastroju, estetyki, funkcji i kolorystyki wnętrz. Ustalimy przewidziane środki finansowe, które planują Państwo przeznaczyć na inwestycję. Każdy projekt realizowany jest zawsze w ramach określonego budżetu.

ETAP 2

Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami powstają 2-3 propozycje układu funkcjonalnego wnętrza (rzuty z układem ścian działowych, rozmieszczeniem mebli itp.), które następnie omawiamy.

ETAP 3

Końcową formą koncepcji jest wizualizacja wybranego projektu. Po zaakceptowanym projekcie sporządzimy tak zwany spis materiałów i wszystkie niezbędne rzuty i przekroje dla ekip wykonawczych. Polecimy tylko rzetelne i sprawdzone firmy, które dla naszych Klientów oferują atrakcyjne ceny i terminy.

ETAP 4

Cena projektów wnętrz jest uwarunkowana od wielkości wnętrza inwestycyjnego, ale przede wszystkim od stopnia jego skomplikowania. Przy zleceniu projektu całego mieszkania, proponujemy bardzo korzystne rozwiązania cenowe. Dokładną wycenę projektu przesyłamy po wstępnej rozmowie z podaniem przez Państwa poglądowego rozkładu i wymiarów wnętrza.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie do pracowni projektowej MJ-Atelier.

Chętnie pomożemy Państwu z każdym nurtującym pytaniem. Warto podkreślić, iż korzystając z naszych usług stworzą Państwo piękne a zarazem funkcjonalne wnętrza skrojone na miarę. Zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze unikając przy tym niepotrzebnych nerwów.

 

Jak pracujemy?

1. Spotkanie w pracowni

Szczegółowe omówienie założeń projektowych w oparciu o indywidualne preferencje inwestora

2. Powstanie propozycji

Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami powstają 2-3 propozycje układu funkcjonalnego wnętrza

3. Ustalenie szczegółów wnętrza

Dobieramy materiały wykończeniowe, kolorystykę, meble itp. Ustalamy kosztorys wszystkich materiałów i mebli użytych w projekcie

4. Projekt końcowy

Szczegółowy projekt i wizualizacja. Przekazanie ostatecznego projektu w wersji papierowej bądź elektronicznej

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości!