Twoje wnętrza od A do Z

Realizacje pod klucz

Projekt wnętrz to nie wszystko, co MJ-Atelier ma do zaoferowania! Nasze biuro zajmuje się również wykończeniem mieszkania pod klucz. Wykończenie pod klucz w Bydgoszczy, Toruniu, Gdyni, Sopocie i Gdańsku to wyjątkowo wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu na zajmowanie się urządzaniem przestrzeni od podstaw. Na tę usługę decydują się najczęściej osoby, które nie mają wiedzy dotyczącej budownictwa, a chcą, aby ich dom został wykończony prawidłowo i estetycznie. Zdarzają się też klienci, którzy przeprowadzają się z innego miasta (a nawet kraju!) i po prostu nie mają możliwości samodzielnego wykonania wykończenia. Wtedy z pomocą przychodzimy my – MJ-Atelier!

Jak wygląda proces wykończenia pod klucz?

Wykończenia pod klucz w Bydgoszczy, Toruniu, Gdyni, Sopocie i Gdańsku odbywają się po ustaleniu z klientem wszystkich szczegółów. Po zatwierdzeniu projektu i wybraniu materiałów, rozpoczynamy pracę w mieszkaniu. Najczęściej działamy na sprawdzonych materiałach budowlanych, ale kwestie dotyczące wyposażenia – całkowicie zależą od decyzji klienta. To my pilnujemy wszystkich terminów i odpowiadamy za zrealizowanie planu. Państwo wchodzą do mieszkania gotowego do użytku!

Jeżeli szukają Państwo firmy, która zajmie się wykończeniem mieszkania pod klucz w Bydgoszczy, Toruniu, Gdyni, Sopocie i Gdańsku czy też w innym mieście w okolicy, to zapraszamy do kontaktu. Nasi projektanci zawsze chętnie doradzą w razie wszelkich wątpliwości. Na spotkaniu zostaną omówione wszystkie szczegóły i przedstawimy Państwu wycenę projektu oraz wykończenia pod klucz.

Domy i mieszkania

Apartament w bloku

Klient: Osoba prywatna, Bydgoszcz

Dom

Dom

Klient: Firma, Bydgoszcz

Dom jednorodzinny

Betonowa podłoga

Klient: Firma, Toruń