Twoje wnętrza od A do Z

Realizacje pod klucz

MJ Atelier może nie tylko zaprojektować i zaaranżować Twoje wnętrza, ale także dokonać całościowej realizacji projektu i inwestycji, przygotowując dla Ciebie gotowe mieszkanie, apartament czy firmę, do których wprowadzisz się od ręki, czyli tzw. wykonawstwo pod klucz.

W naszym biurze znajdziesz wszystko co będzie Tobie potrzebne przy urządzaniu domu czy mieszkania. Już wkrótce opowiemy o tym bliżej.

Już dzisiaj możesz u nas zamówić kuchnię i inne meble na wymiar, zamówić podłogę zarówno panel laminowany czy winyl, ale oczywiście także podłogę drewnianą, np. WINEO, BARLINEK, Ceramikę TUBĄDZIN, PARADYŻ, VIVES i inne. Potrzebujesz oświetlenia, cegły, betonu, firmy MILKE, sofy, biurka komody, konsoli i …….. przyjdź, zadzwoń u nas znajdziesz wszystko od A do Z. Potrzebujesz tylko materiałów? nic prostszego złóż zapytanie- wycenimy +fachowo doradzimy – finał to dostawa bezpośrednio na wskazany adres.

Pamiętaj, że mamy tylko sprawdzone produkty wykorzystywane przez naszych architektów w projektach wnętrz. Produkty te można zobaczyć w naszych aranżacjach.

Nie wiesz co wybrać? Robiąc zakupy u nas nie musisz się martwic zawsze doradzimy – a znamy się na tym.

Domy i mieszkania

Apartament w bloku

Klient: Osoba prywatna, Bydgoszcz

Dom

Dom

Klient: Firma, Bydgoszcz

Dom jednorodzinny

Betonowa podłoga

Klient: Firma, Toruń