Jak zaprojektować dom?

Projektowanie domu w Bydgoszczy

Dom można urządzić na wiele sposobów. W MJ-Atelier zajmujemy się projektowaniem domu w GdańskuGdyniSopocie, a nasze pracownie znajdują się na terenie Torunia i Bydgoszczy. Naszym Klientom pomagamy w podejmowaniu decyzji i w stworzeniu ich wymarzonego miejsca do życia.

Projektowanie domu w Gdańsku – krok po kroku

Aranżacja wnętrza musi być dostosowana do układu domu. Architekci z MJ-Atelier po zapoznaniu się z wymiarami pomogą Państwu jak najlepiej zorganizować przestrzeń i zacząć projektowanie domu w Bydgoszczy. Oprócz oczywistych elementów takich jak wybór paneli, zaprojektowanie łazienki czy kuchni, zwracamy uwagę na rozmieszczenie gniazd elektrycznych i włączników.

Z naszej strony gwarantujemy wykorzystanie najnowszych trendów i pracę nad każdym szczegółem! Zajmujemy się projektowanie domu dla klientów z Gdyni, Gdańska, Sopotu, Bydgoszczy i Torunia, to dla nas nie tylko praca, ale również przyjemność.

Wyjątkowy charakter domu

W naszych biurach w Toruniu i Bydgoszczy zajmujemy się projektowanie domu, to nie tylko patrzenie w ekran komputera – im więcej opowiedzą nam Państwo o swoich upodobaniach i potrzebach, tym łatwiej będzie nam stworzyć przestrzeń dopasowaną tylko do Państwa.

Jeśli decydują się Państwo na usługę projektowania domu w Gdyni przez MJ-Atelier, to będą się Państwo cieszyć pięknym i funkcjonalnym wystrojem wnętrz. Podejmujemy się pracy przy domach o różnych powierzchniach, dodatkowo jesteśmy w stanie stworzyć projekt tarasu. Opracowane przez nas projekty domu możemy zrealizować sami (oferta Pod klucz) lub przygotować wizualizację oraz listę niezbędnych materiałów dla ekipy remontowej czy wykończeniowej.

Zapraszamy do kontaktu w celu porozmawiania o Państwa pomyśle na wnętrze domu!

Zobacz także:

Projektowanie i aranżacja wnętrza salonu
Projektowanie i aranżacja wnętrz - kuchnia
Projektowanie i aranżacja wnętrz - salon

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości!