Jak zaprojektować dom?

Projektowanie domu w Gdańsku – aranżacja wnętrz domów i mieszkań

MJ-Atelier tworzy zespół profesjonalnych projektantów i architektów – naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi projektowania domu i mieszkania, nadzór autorski, jak i doradztwo w zakresie wyboru materiałów wykończeniowych. Elastyczny zakres usług pozwala nam dostosować ofertę do najbardziej wymagających klientów. Naszą wiedzę i doświadczenie przekuwamy w projekty aranżacji domów funkcjonalnych, estetycznych i niepowtarzalnych – każdy projekt domu tworzymy na podstawie szczegółowej analizy potrzeb klienta. Oczekiwania inwestorów są dla nas nieocenioną bazą wiedzy, do której nieustannie wracamy podczas przygotowywania projektu mieszkania. Aranżacja domu musi uwzględniać indywidualny styl życia mieszkańców – przestrzeń projektujemy w oparciu o Państwa wskazówki, zawsze jednak doradzając najlepsze, autorskie rozwiązania. Projektowanie domów i mieszkań wymaga interdyscyplinarnego podejścia – połączenie wiedzy inżynierskiej ze sztuką, która niewątpliwie definiuje najlepsze projekty domów. W Gdańsku,  Bydgoszczy i Toruniu, Warszawie, ale i w całej Polsce przygotowujemy oraz realizujemy aranżacje domów i mieszkań o różnym metrażu, a w naszej ofercie znajduje się także usługa projektowania salonu, kuchni i innych pomieszczeń.

Jak powstają projekty domów i mieszkań w MJ-Atelier?

Każdy projekt domu i mieszkania jest dla nas nowym wyzwaniem, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego niezwykle ważnym w naszej pracy jest kontakt z klientem. Pierwszym z etapów naszej pracy jest rozmowa z Państwem, podczas której staramy się poznać jak najwięcej szczegółów i wszystkie oczekiwania względem funkcjonalności przestrzeni mieszkalnej, jak i jej designu. Wymarzony styl, określona kolorystyka, sprecyzowane oczekiwania dotyczące praktycznych rozwiązań – wielu klientów chętnie dzieli się z nami swoimi pomysłami na aranżację mieszkania lub domu, a my przedstawiamy możliwości dotyczące projektu oraz jego realizacji.

Kompleksowe projektowanie domu pozwala nadać Państwa marzeniom i oczekiwaniom profesjonalnego charakteru – nasze projekty uwzględniają każdy detal, który wpływa zarówno na stylistykę, jak i ergonomię poszczególnych pomieszczeń. Uwzględnienie indywidualnych potrzeb inwestorów jest jednym z naszych priorytetów, a dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia projektantów z MJ-Atelier, wysokogatunkowych materiałów oraz skupiając się na najwyższych standardach podczas realizacji projektu domu pod klucz, aranżacje wnętrz spełniają oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

Dlaczego warto zamówić projekt domu lub mieszkania w MJ-Atelier?

Coraz więcej inwestorów decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnego biura projektowego – w MJ-Atelier doskonale rozumiemy, jak ogromnym wyzwaniem jest aranżacja domu czy mieszkania, bez względu na powierzchnię przestrzeni mieszkalnej. Najlepsze koncepty uwzględniają każdy aspekt, dzięki czemu mieszkanie jest piękne, wygodne i wyraża indywidualny charakter każdego z domowników. To sztuka, którą opanowaliśmy do perfekcji –  każda aranżacja wnętrza przygotowana przez nasze biuro projektowe wyróżnia się unikalnym stylem, a inwestorzy doceniają także poczucie komfortu oraz użytkowe walory przestrzeni mieszkalnej.

Perfekcyjne wykończenie wnętrz, dopracowanie każdego szczegółu to nie jedyne atuty profesjonalnych usług projektowania wnętrz. Decydując się na kompleksową usługę aranżacji mieszkania bądź domu, wybierasz ogromną oszczędność czasu. W przypadku pełnowymiarowej współpracy zajmujemy się projektem domu od A do Z – przygotowujemy koncept i harmonogram prac, wybieramy materiały, a pracujący dla nas specjaliści od remontów przeprowadzają prace pod ścisłym nadzorem opiekuna projektu. Po zakończeniu każdego etapu przedstawiamy klientowi efekty, dzięki czemu inwestor czuwa nad terminową realizacją umowy.

Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach projekty mieszkań, innowacyjne rozwiązania oraz pełna kontrola nad terminowością kolejnych etapów prac w połączeniu z oszczędnością czasu możliwe jest wyłącznie dzięki współpracy z biurem projektowym – zaufaj profesjonalistom i powierz aranżację wnętrz MJ-Atelier.

Projektowanie wnętrz domu w Gdańsku – czym wyróżnia się biuro projektowe MJ-Atelier?

Projektowanie wnętrz domów i mieszkań to nasza pasja – każde kolejne zlecenie, każda możliwość dokonania metamorfozy domu to kolejna okazja do kreowania stylowych i komfortowych przestrzeni, do realizowania autorskich pomysłów i szukania nowych, ciekawych rozwiązań. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, elastyczna oferta, którą dostosowujemy do potrzeb inwestora. Zespół wykwalifikowanych architektów i projektantów rozbudowany o grupę specjalistów, odpowiedzialnych za realizację prac remontowych czuwa nad każdym etapem realizacji projektu domu, dzięki czemu aranżacje wnętrz przebiegają terminowo i bez zakłóceń. Oryginalny design, ergonomiczne wnętrza, fuzja nowoczesności z ponadczasowymi rozwiązaniami – poznaj nasze dotychczasowe realizacje projektów wnętrz i umów się na rozmowę z MJ-Atelirer, zapraszamy!

Zobacz także:

Projektowanie i aranżacja wnętrza salonu
Projektowanie i aranżacja wnętrz - kuchnia
Projektowanie i aranżacja wnętrz - salon

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości!