Jak zaprojektować POMIESZCZENIE KOMERCYJNE?

Projekty i aranżacja wnętrz komercyjnych

Projektowanie i aranżacja pomieszczeń komercyjnych to szczególny rodzaj realizacji, jakie wykonujemy w MJ-Atelier. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy w sposób indywidualny. Jednak projekty wnętrz komercyjnych znacząco się różnią od projektów domów, mieszkań czy poszczególnych pomieszczeń – oprócz funkcjonalności i designu, wymagają one uwzględnienia przepisów prawa, koncepcji biznesowej firmy czy formalności związanych z dzierżawą lokalu. Bardzo cenimy sobie każde zlecenie na projekt i aranżację pomieszczeń komercyjnych w Toruniu – możliwość współtworzenia Państwa biznesu od strony kreacji designu w lokalu to ogromna przyjemność, ale także i odpowiedzialność. Dlatego zachęcamy do współpracy z doświadczonymi architektami wnętrz w Toruniu z MJ-Atelier.

Projektowanie pomieszczeń komercyjnych w Toruniu

Projektowanie pomieszczeń komercyjnych wymaga bardzo dobrego zrozumienia, dla jakiej firmy będziemy pracować. Dlatego rozmowa przed rozpoczęciem prac koncepcyjnych jest ogromnie ważna. Podczas niej poznajemy naszego Klienta – dowiadujemy się nie tylko, w jakiej branży działa, ale także jakie są jego cele i strategia firmy, co jest dla niego kluczowe, a czego szczególnie chciałby uniknąć. Omawiamy szczegóły techniczne, związane z przepisami prawa oraz zapisami z umowy dzierżawy pomieszczenia, jeśli nie należy ono do właściciela firmy.

Aranżacja pomieszczeń komercyjnych – kompleksowa współpracami z firmami

Współpraca z firmami, którzy wybierają nas na biuro, które przygotowuje projekt i aranżację pomieszczeń komercyjnych w Toruniu, jest kompleksowa. Przygotowując wielobranżową dokumentację, współpracujemy z rzeczoznawcami i właścicielami budynku, w którym zostanie wykonana aranżacja wnętrz komercyjnych. Zdejmując ciężar formalności z właścicieli i przedstawicieli firmy, dajemy gwarancję profesjonalnej i terminowej realizacji projektu pomieszczeń komercyjnych. Wykończenia wnętrz „pod klucz” realizujemy, współpracując ze sprawdzonymi specjalistami od remontów oraz dzięki własnej stolarni, w której wykonujemy meble na wymiar.

Jesteśmy jednak elastyczni i dostosowujemy się do oczekiwań i możliwości Klienta, dlatego możliwa jest współpraca na zasadach zaproponowanych przez zleceniodawcę. Przygotowujemy projekty wnętrz firmy i zabezpieczamy ich realizację poprzez nadzór autorski. To propozycja dla przedsiębiorców, którzy pragną przeprowadzić prace remontowane i modernizacyjne we własnym zakresie, opierając się na profesjonalnym projekcie pomieszczeń komercyjnych. Zdarza się także, że Klienci proszą nas wyłącznie o sam projekt wnętrza firmy lub wyłącznie o konsultację w tym zakresie. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, dlatego zachęcamy do kontaktu, celem omówienia jej warunków.

Projekty wnętrz komercyjnych w Toruniu – zleć je MJ-Atelier

Każdy projekt i każda aranżacja pomieszczeń komercyjnych to całkowicie nowy koncept, który uwzględnia nie tylko branżę, ale i charakter firmy, która go zleca. Najdrobniejsze szczegóły w projekcie wnętrz firmy zdradzają, jakie wartości są dla właścicieli i pracowników najważniejsze i czym się kierują w swojej codziennej pracy. Projekt wnętrz komercyjnych uwzględnia również warunki i możliwości techniczne i lokalowe, w jakich będzie realizowana aranżacja. Wnętrza firmy muszą być dostosowane do przepisów BHP, a jednocześnie wpisywać się w koncepcję wizualną, by ta była spójna na każdym poziomie.

W zależności od branży, w jakiej działa nasz Klient, strategii marketingowej, misji firmy, wielkości pomieszczeń komercyjnych, aranżacja musi łączyć ergonomię, design, zasady bezpieczeństwa, warunki z umowy najmu lokalu oraz oczekiwania i budżet Klienta. Przy realizacji każdego projektu wnętrza firmy dbamy, by było ono wyjątkowe – nie tylko pod względem konceptu, który przygotowywany jest na zamówienie, ale także pod względem unikalnych rozwiązań czy elementów, które nadają wnętrzom biur, restauracji, sklepów, salonów fryzjerskich i innych wnętrz komercyjnych oryginalnego charakteru, który wyróżnia miejsce od innych z pozoru podobnych przestrzeni użytkowych.

Zapraszamy do MJ Atelier w Toruniu – aranżacje wnętrz komercyjnych wykonujemy również w Bydgoszczy, Trójmieście i Warszawie.

Zobacz także:

Projektowanie i aranżacja wnętrza salonu

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości!