O MJ Atelier

Biuro projektowania wnętrz

Kilkanaście lat dojrzewania pasji, intensywnego czasu szkoleń i doskonalenia umiejętności, zdolności i kreatywnego myślenia, idealnie przygotował nas do tego, aby stworzyć prężną markę MJ- Atelier realizującą marzenia i wizje wielu ludzi.

Zespół pracowni MJ- Atelier tworzą projektanci i architekci wnętrz oraz specjaliści w dziedzinie obsługi inwestycji od A-Z. Założycielem marki jest Marta Jesionowska – architekt – dyplom z wyróżnieniem w Polsce i za granicą- we Włoszech.

Estetka i perfekcjonistka, która kocha planować, aranżować wnętrza i realizować dzięki czemu stworzyła perfekcyjny zespół, który każdego dnia wzajemnie się inspiruje, wspiera i motywuje do ciężkiej, ale jakże przyjemnej i kreatywnej pracy.

W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować naszym Klientom za powierzone nam zaufanie. To dzięki Wam jesteśmy TU i TERAZ.

Kilka słów O MJ Atelier

Świeżość, a przy tym doświadczenie i kompleksowość w projektowaniu wnętrz i realizacjach pod klucz

Nasze kompetencje

  • Projektowanie i aranżacja wnętrz
  • Meble na wymiar
  • Wykonawstwo pod klucz

Gwarancją zadowolenia naszych Klientów jest posiadana przez nas wiedza i wieloletnie doświadczenie. Cały czas staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Rozwijamy się dla Państwa czego dowodem są trzy oddziały firmy: Bydgoszcz, Toruń i Warszawa. Możemy pochwalić się również własną stolarnią świadczącą najwyższą jakość usług. Oczywiście działamy na terenie całego kraju jak również za granicą. Na swoim koncie posiadamy kilkaset projektów i realizacji. Zdobyte doświadczenie i znajomość trendów w architekturze oraz designie zapewnia kompleksowość usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze zadowolenie Klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 Na drugim miejscu stawiamy na rozwój, dlatego nieustannie podnosimy kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i targach zarówno w kraju jak i za granicą.

Celem naszej pracy jest tworzenie ergonomicznych i wygodnych przestrzeni z użyciem praktycznych i sprawdzonych materiałów. Zawsze staramy się, aby wnętrze było zaprojektowane w ponadczasowym stylu dostosowanym do codzienności Inwestora. Tworzymy wnętrza o unikalnej atmosferze odzwierciedlające charakter i duszę Inwestorów. To właśnie wyróżnia nas spośród licznych biur projektowych myślących szablonowo tworząc wnętrza tzw.?katalogowe?.

Pracę opieramy na kreatywnym myśleniu, wiedzy i doświadczeniu, ale przede wszystkim zrozumieniu oczekiwań Klienta. Bez tego nie można stworzyć dobrego projektu. Jesteśmy tego w pełni świadomi 🙂 Dobry projekt to umiejętność połączenia wielu czynników, na które składają się powyższe elementy jak również i co podkreślamy DOBRA WSPÓŁPRACA w relacji Klient-architekt. Dobry projekt to podstawa w urządzeniu mieszkania, domu, biura zgodnego z osobistymi potrzebami i możliwościami finansowymi.

Wiemy, że dzięki zdobytemu doświadczeniu my architekci i nasi wykonawcy jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom Klientów zapewniając profesjonalne podejście i kompleksową obsługę. Oczywiście tworząc wnętrza od A-Z posiadamy wykwalifikowane ekipy wykończeniowe, własną stolarnię, własne materiały wykończeniowe- m.in. jesteśmy dealer`em renomowanej, niemieckiej marki podłóg. Oferujemy naszym Klientom liczne rabaty oraz preferencyjne terminy wykończeniowe.

Zapraszamy do współpracy ? Marta i Łukasz Jesionowscy wraz z zespołem

Projektów mieszkań

Projektów Domów

Projektów Biur i lokali