Portfolio MJ-Atelier

Nasze projekty

W MJ-Atelier przygotowujemy projekty wnętrz. Zebraliśmy nasze realizacje w formie galerii, aby mogli Państwo zapoznać się ze stylem naszej pracy. Każdy architekt wnętrz projekty tworzy po uzgodnieniu założeń z klientem, ale niektóre pomysły są autorskie i gotowe do zrealizowania – być może właśnie w Państwa domu.

Projektanci wnętrz – realizacje

Uważamy, że każdy, kto chce skorzystać z usług projektanta wnętrz, powinien zapoznać się z jego przykładowymi pracami, wtedy można sprawdzić, czy estetyka biura projektowego wpasowuje się w gust osoby zainteresowanej. Wśród zdjęć zebranych w galerii znajdą Państwo wykonane przez naszych architektów wnętrz realizacje domów i mieszkań, a w nich: łazienek, kuchni i pokojów (w tym pokojów dziecięcych).

Dlaczego MJ-Atelier?

W naszym biurze projektowym mogą Państwo liczyć na starannie wykonane projekty. Stawiamy na rozwiązania nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne. To bardzo ważne – mieszkanie powinno być przede wszystkim wygodne w użytkowaniu. Nasi architekci mają głowy pełne pomysłów i nowoczesnych rozwiązań. Współpraca z projektantem może wyglądać różnie, dużo zależy od Państwa zaangażowania w prace projektowe. Chętnie realizujemy pomysły naszych klientów, a jeszcze chętniej doradzamy i pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie. Stawiamy na prawidłowe zbadanie potrzeb i stworzenie do nich idealnego projektu.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, to zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Domy

Dom w Toruniu

Kompleksowy projekt wnętrz

Apartamenty

Dom pod Bydgoszczą

Projekt i aranżacja wnętrz z nowoczesnym układem pomieszczeń

Obiekty Komercyjne

Projekt i aranżacja biura

Nowocześnie i funkcjonalnie