Jak zaprojektować salon?

Aranżacja wnętrz salonu – projektanci wnętrz Gdańsk

MJ-Atelier tworzy zespół wykwalifikowanych projektantów wnętrz. W Gdańsku i Gdyni, Bydgoszczy i Toruniu, Warszawie oraz całej Polsce przeprowadzamy metamorfozy mieszkań i domów, biur, lokali i pojedynczych pomieszczeń. Do naszych usług należy również projektowanie salonu – miejsca, w którym skupia się życie całej rodziny. Każda realizacja inwestycji jest dla nas nowym wyzwaniem, każda aranżacja salonu jest jedyna w swoim rodzaju. By sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów, pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie. Współpracę zawsze rozpoczynamy od rozmowy, podczas której poznajemy nie tylko Państwa oczekiwania i potrzeby, ale także doświadczenia i emocje, związane z poszukiwaniem tej idealnej aranżacji wnętrz salonu. Każda informacja jest dla nas ważna, każde Państwa pytanie do nas przybliża nas do zaprojektowania salonu, który stanie się sercem całego domu.

Kompleksowe projektowanie salonów „pod klucz”

Elastyczna oferta naszego biura projektowego umożliwia Państwu wybór takiej usługi, dzięki której urządzanie salonu będzie prawdziwą przyjemnością. Większość naszych klientów decyduje się na wariant aranżacji salonu „pod klucz”. Przygotowanie projektu i nadzór nad realizacją inwestycji na każdym jej etapie, dobór materiałów i współpraca z profesjonalistami od prac remontowych pozwalają nam czuwać nad jakością i terminowością zlecenia.

Nadzór autorski to kolejna usługa, chętnie wybierana przez naszych klientów. Na Państwa życzenie, zgodnie z ustalonymi wytycznymi, przygotowujemy projekt aranżacji salonu, następnie przekazujemy projekt wybranemu przez Państwa wykonawcy i na poszczególnych etapach pracy upewniamy się, że są one wykonywane zgodnie z projektem, z zachowaniem najwyższych standardów, uwzględnionych w naszym koncepcie.

Aranżacja salonu – dlaczego warto powierzyć ją architektom wnętrz w Gdańsku?

Aranżacja całego domu, jak i poszczególnych pomieszczeń, to ogromne wyzwanie. Każda przestrzeń spełnia inne funkcje, każde mieszkanie wyróżnia się innymi parametrami, a każdy z nas może mieć nieco inne oczekiwania względem estetyki, jak i funkcjonalności salonu. Projekt pokoju dziennego powinien więc odpowiadać potrzebom domowników, a jednocześnie wykorzystywać wszystkie mocne strony aranżowanej przestrzeni. Architekci wnętrz z MJ-Atelier, dzięki holistycznej metodzie pracy, łączą estetykę z funkcjonalnością, oferując projekt salonu, który wpisuje się w styl życia mieszkańców i ich poczucie estetyki.

Nasza wiedza i doświadczenie oraz pełne poświęcenie się każdemu projektowi salonu pozwalają uzyskać najlepsze efekty, będące połączeniem sztuki z inżynierią. Każdy detal dopracowujemy zgodnie z ustaleniami z klientem, a podczas realizacji wykorzystujemy sprawdzone metody pracy, przeplatając je z najnowszymi trendami. Dzięki temu wypracowany projekt salonu łączy nowoczesność z najwyższymi standardami, a aranżacja pokoju dziennego to oryginalna fuzja modnych akcentów z ponadczasowymi rozwiązaniami. Takie opracowywanie konceptów sprawia, że aranżacja wnętrz salonu odpowiada potrzebom nowoczesnego designu bez ryzyka utraty świeżości po kilku latach. Łącząc powyższe z funkcjonalnością, projektowanie salonów w MJ-Atelier oferuje wszystko to, czego szukają najbardziej wymagający klienci.

Aranżacja małego salonu w bloku czy dużego pokoju dziennego?

W MJ-Atelier nie zamykamy się na żadne wyzwania. Praca projektanta wnętrz w Gdańsku daje nam mnóstwo satysfakcji, a każda aranżacja salonu pozwala nam stworzyć miejsce wyjątkowe. W pokoju dziennym odpoczywamy, przyjmujemy gości, świętujemy, ale także przygotowujemy się do pracy czy do zajęć w szkole. Przestrzeń ta pełni więc wiele funkcji, a każdy najdrobniejszy detal pozwala umiejętnie je łączyć. Wymaga to jednak wiedzy, doświadczenia i zmysłu, dzięki którym eksponujemy najciekawsze cechy pomieszczenia, przekuwając je w autorską aranżację salonu – jedyną, niepowtarzalną i idealną dla całej rodziny inwestora.

Równie często wykonujemy aranżację małego salonu w bloku, jak i dużego salonu w przestronnym domu. Z przyjemnością przyjmujemy również takie zlecenia, jak aranżacja kuchni z salonem – łączenie tych dwóch przestrzeni, choć jest rozwiązaniem popularnym, wymaga jeszcze większych umiejętności i elastyczności, by efekt nie tylko był satysfakcjonujący, ale całkowicie wpisywał się w wyobrażenia zamawiającego projekt salonu z aneksem kuchennym.

Każda inwestycja wymaga od nas otworzenia się na nowe oczekiwania i potrzeby, wymagania względem funkcjonalności, jak i designu salonu. Nie ma dwóch takich samych projektów, nie ma dwóch takich samych aranżacji salonu, a każdy dzień pracy architektów z MJ-Atelier to okazja do odkrywania nowych rozwiązań i tworzenia oryginalnych konceptów.

Planują Państwo zmienić wystrój wnętrz salonu i brakuje pomysłu na nową aranżację? A może brakuje Państwu czasu na realizację marzeń o nowym, pięknym salonie? W MJ-Atelier pomagamy odkryć wyobrażenia o wspaniałym pokoju dziennym, proponując najlepsze sposoby realizacji marzeń i planów. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Projektowanie i aranżacja wnętrza salonu
Projektowanie i aranżacja wnętrz - kuchnia
Projektowanie i aranżacja wnętrz - salon

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości!