Jak zaprojektować garderobę?

Projektowanie garderoby

Garderoba to wyjątkowe pomieszczenie. Niektórzy mogą pozwolić sobie na osobny pokój, inni starają się zagospodarować przestrzeń innego pomieszczenia w domu, aby stworzyć swoją wymarzoną niewielką garderobę. Bez względu na to, w jakiej sytuacji się Państwo znajdują, w MJ-Atelier podejmiemy się każdej aranżacji garderoby.

O czym należy pamiętać podczas projektowania i aranżacji wnętrza garderoby?

Niewątpliwie najważniejszą kwestią podczas projektowania garderoby przez naszych architektów z Torunia i Bydgoszczy jest uzgodnienie, ile powierzchni można na nią przeznaczyć, a także – czego oczekuje Klient. Aranżacja wnętrza garderoby, którą realizujemy dla klientów z Gdyni, Gdańska, Sopotu, Bydgoszczy i Torunia, musi uwzględniać wszystkie potrzeby osób, które będą z niej korzystać. Dla jednych ważna będzie duża ilość wieszaków, dla innych szuflad, a jeszcze innym najbardziej będzie zależeć na półkach. Projektanci podczas projektowania garderoby w Bydgoszcz stworzą plan, który będzie dla Państwa najlepszym rozwiązaniem.

Wywiad podczas projektowania garderoby w Trójmieście

Samodzielne projektowanie garderoby w Gdyni może skończyć pochopnymi decyzjami i wyborem szafy niepasującej do konkretnej przestrzeni. Projektowanie garderoby, które oferujemy również w Gdańsk w biurze projektowym, pozwala na stworzenie idealnej garderoby – wliczając w to ilość i wysokość półek czy dodatkowe miejsce na deskę do prasowania lub szafkę na buty.

Zlecając MJ-Atelier projektowanie garderoby na przykład w Sopocie, wybierają Państwo biuro projektowe, które stara się stworzyć plan jak najbardziej zindywidualizowany do Państwa potrzeb. Zwracamy także uwagę na to, aby garderoba swoim stylem pasowała do pozostałych pomieszczeń.

Zobacz także:

Projektowanie i aranżacja wnętrza salonu
Projektowanie i aranżacja wnętrz - kuchnia
Projektowanie i aranżacja wnętrz - salon

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości!